OM OSS

Sandnes Regnskap AS er et autorisert regnskapsførerselskap med 9 ansatte som har bred erfaring innen regnskap, lønn, skatt & årsoppgjør. Alle ansatte er i tillegg autorisert regnskapsfører. Vi er opptatt av god kommunikasjon og kontakt med våre kunder, og vår målsetting er å finne den beste løsningen for deg. Ønsker du å gjøre noe av arbeidet selv, finner vi den beste arbeidsfordeling sammen. Dette kan være med en tilgang til våre regnskapssystem, en tilgang og/eller integrasjon med ditt eget system eller en kombinasjon. Mulighetene er mange, og vi tar alltid en utfordring.

Vi har et tett samarbeid med Stangeland Regnskap AS, som holder til i samme lokaler.

regnskapnorge-logo
247o-logo
visma-logo

TJENESTER

VI TILBYR

Vi bistår med løpende bokføring av regnskap ved hjelp av regnskapssystemet Visma DI. Ønsker du papirløst regnskap så er heller ikke det noe problem. Via det nettbaserte regnskapssystemet 24SevenOffice kan vi spare både tid og papir samtidig som du hele tiden har et oppdatert regnskap. Det finnes mange løsninger som vi kan skreddersy for den enkelte klient, f.eks. dersom dere selv ønsker å gjøre noe av jobben selv.

VÅRE TJENESTER

  • Regnskap (A-Å)

  • Lønn

  • Årsoppgjør

  • Rådgivning

VÅRE SYSTEMER

  • Visma DI

  • 24SevenOffice

  • Visma Lønn & Nettlønn

  • Maestro årsoppgjør

AKTUELT

VÅRT TEAM

arve hodne - sandnes regnskap (2)_edited

Arve Hodne

Daglig leder/styremedlem og partner
Autorisert regnskapsfører
arve@sandnes-regnskap.no
51 68 49 05
Bente Robberstad - sandnes regnskap_edited

Bente Robberstad

Partner og styremedlem
Autorisert regnskapsfører
bente@sandnes-regnskap.no
51 68 49 06
Tone S_edited

Tone Stangeland Hodne

Partner og styreleder
Autorisert regnskapsfører
tone@sandnes-regnskap.no
51 68 49 09
harald idsøe - sandnes regnskap (2)_edited

Harald Idsøe

Partner og styremedlem
Autorisert regnskapsfører
harald@sandnes-regnskap.no
51 68 49 10
Kristin Sævland - sandnes regnskap_edited

Kristin Sævland

Autorisert regnskapsfører
kristin@sandnes-regnskap.no
51 68 49 00
Lise n_edited

Lise N. Di Lorenzo

Autorisert regnskapsfører
lise@sandnes-regnskap.no
51 68 49 12
Anita Stensland - sandnes regnskap_edited

Anita Stensland

Autorisert regnskapsfører
anita@sandnes-regnskap.no
51 68 49 14
berit bakken - sandnes regnskap (2)_edited

Berit Bakken

Autorisert regnskapsfører
berit@sandnes-regnskap.no
51 68 49 15
Kine N_edited

Kine N. Lima

Autorisert regnskapsfører
kine@sandnes-regnskap.no
51 68 49 16

KONTAKT

Welhavens vei 19
4319 SANDNES
51 68 49 00

@Sandnes-Regnskap